RD10 24V Puck Light - Recessed Trim, Black
Product Code
LS‐RD10-2W‐24V-3K-TR-BK
In stock
| Product Code | LS‐RD10-2W‐24V-3K-TR-BK |
|---|---|
| Voltage | 24V |
| Wattage | 2W |
| Color Temperature | 3000K Warm White |
| Light Output (lumens) | 200 |
| Dimmable | No |
| IP Rating | 65 |
| Trim Colors | Black, Brushed Nickel, White |
| Certifications | cETLus Listed |
You are viewing the CA website. For a better experience, you will be redirected to our US website.