RD10 LED Round Light: 24V|2W
Product Code
LS-RD10-2W-24V
In stock
Only %1 left
| Product Code | LS-RD10-2W-24V |
|---|---|
| Voltage | 24V |
| Wattage | 2W |
| Color Temperature | 3000K Warm White |
| Light Output (lumens) | 200 |
| Dimmable | No |
| IP Rating | 65 |
| Trim Colors | Black, Brushed Nickel, White |
| Certifications | cETLus Listed |
You are viewing the CA website. For a better experience, you will be redirected to our US website.