3 CCT Color-Changeable Thin Recessed LED Panel Light
Product Code
LS-LD
In stock
Only %1 left
| Product Code | LS-LD |
|---|---|
| Voltage | 120VAC |
| Wattage | 4"-9W / 6"-12W |
| Color Temperature | CCT Selectable: 3000K / 3500K / 4000K |
| Light Output (lumens) | 4"650lm / 6"-1000 lm |
| Dimmable | Yes |
| Housing | Aluminium |
| Hole Cutout Size | 4" (4¼ inches) / 6" (6¼ inches) |
| Trim Styles | Round |
| Certifications | cETLus Listed |
| Trim Colors | White |
You are viewing the CA website. For a better experience, you will be redirected to our US website.