96W - 24V DC, Multi-Dimming Options
Product Code
LS-24V-96D-MLT-CV-TEST
In stock
| Product Code | LS-24V-96D-MLT-CV-TEST |
|---|---|
| Input Voltage | 100-277V AC |
| Output Voltage | 24V DC |
| Output Wattage | Max. 96W |
| Amperage | 4A |
| Dimmable | No |
| Working Temperature | -40°C~+105°C |
| Housing | Aluminum, fully potted |
| IP Rating | 67 |
| Certifications | cULus Listed |
You are viewing the CA website. For a better experience, you will be redirected to our US website.