96W 24V Dimmable driver
Product Code
LS-24V-96DE2-CV
In stock
| Product Code | LS-24V-96DE2-CV |
|---|---|
| Input Voltage | 100-130V AC |
| Output Voltage | 24V |
| Output Wattage | Max. 96W |
| Dimmable | No |
| Working Temperature | -40°C~+60°C |
| IP Rating | 20 |
| Certifications | cULus Listed |
You are viewing the CA website. For a better experience, you will be redirected to our US website.