3W In-Grade LED Uplight
Product Code
LS-RD33-3W
In stock
| Product Code | LS-RD33-3W |
|---|---|
| Voltage | 12V DC |
| Wattage | 3W |
| Color Temperature | 3000K Warm White |
| Light Output (lumens) | 220 |
| Beam Degree | 40° |
| Housing | Stainless Steel 316 |
| Dimmable | Yes |
| Certifications | cETLus Listed |
| Hole Cutout Size | 40mm (1-9/16") |
You are viewing the CA website. For a better experience, you will be redirected to our US website.