RGBW Color-Changeable Thin Recessed LED Panel Light - 4" & 6" models - Smart home capable: Google home & Alexa
Product Code
LS-10W-4RD-RGBW
In stock
Only %1 left
| Product Code | LS-10W-4RD-RGBW |
|---|---|
| Voltage | 120VAC |
| Wattage | 4"-10W / 6"-15W |
| Color Temperature | RGBWW |
| Light Output (lumens) | 4" 650lm / 6"-1000 lm |
| Dimmable | Yes |
| Housing | Aluminium |
| Trim Dimension | 4" - Ø4-13/16 ](122mm) / 6" - Ø6-7/8 (174mm) |
| Hole Cutout Size | 4" (4¼ inches) / 6" (6¼ inches) |
| Trim Styles | Round |
| Certifications | cETLus Listed |
| Trim Colors | White |