Vintage LED Filament Bulb
Lumenstar's Vintage LED Filament Bulb is a low voltage, super bright, dimmable decorative fixture available in 2200K Warm white.
Lumenstar's Vintage LED Filament Bulb is a low voltage, super bright, dimmable decorative fixture available in 2200K Warm white.
| Product Code | LS-E26-FIL-22K |
|---|---|
| Voltage | 110-130V AC |
| Wattage | 5W |
| Base | E26 medium base |
| Color Temperature | 2200K Warm white |
| Light Output (lumens) | 525 |
| Dimmable | No |
| Dimensions (LxWxH) | L140mm x D64mm (L51/2 x L11/2") |
Lumenstar's Vintage LED Filament Bulb is a low voltage, super bright, dimmable decorative fixture available in 2200K Warm white.
You are viewing the CA website. For a better experience, you will be redirected to our US website.